Ankara avukat

Polatlı Avukat

Polatlı avukat arayışlarınız için Ankara avukat büromuz her zaman sizlerle.Bakmamızı istediğiniz dava dosyalarında sizler adına tüm hukuki süreci sürdürüyoruz.Davanızda gerekli tüm işlemler adına sizleri en doğru şekilde temsil etmek amacı ile hizmet veriyoruz.

Ankara avukat büromuzda alanında uzman ekipler ile çalışıyoruz.Bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde davanızın durumuna göre sizlerle bu alanda en uzman Avukatımız ilgilenecektir.Polatlı avukat arayışınızda bizlere ulaştığınızda sizlere hangi alanlarda hizmetler veriyoruz?

 • Aile Hukuku
 • İş Hukuku
 • Ceza Hukuku
 • Boşan Avukatı
 • İş Hukuku
 • Miras Hukuku

Benzeri alanlarda Ankara avukat bürosu uzman kadromuzla sizlere Polatlı avukat arayışlarınızda hizmetler sunuyoruz.

Ankara avukat
Ankara avukat

Polatlı Ceza Avukatı

Polatlı ceza avukatı: Faaliyetleri ceza avukatı olarak yayınlayan avukatlar ceza yargılamalarına aktif olarak katılırlar. Ceza savunma avukatı, duruşma sırasında müvekkilin haklarını korur. Toplumdaki hassas ve önemli konularla ilgilenen ceza avukatları için önemli olan birkaç nokta vardır.Ankara avukat bürosu olarak ceza hukuku alanında 20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir avukatlık hizmeti sunuyoruz.

Polatlı avukat arayışlarınızda bu tecrübeler ile sizi savunmaktayız. Bunu yaparken, savunma Hakkının Temel Yasasını yerine getiriyoruz! İyi bir ceza avukatının hayatınızı değiştireceğini ve zor durumlarda sizi kurtaracağını unutmayın.

Ceza davalarına giren avukatlara ceza avukatı denildiği için tanımda bu kavram kullanılmaktadır. İnsan özgürlüğü ve toplum düzeni açısından önemli bir görev olan ceza hukukunda savunma işlevi yerine getirilir. Ceza savunma avukatları, diğer alanlarla ilgilenen avukatlardan farklı savunurlar. Ağır ceza mahkemesindeki davalarda ceza avukatınızın rolü büyük önem taşır.

Polatlı İş Avukatı

Polatlı iş avukatı
Polatlı iş avukatı

Ankara avukat bürosu Avukat ekibimiz, ulusal ve uluslararası kurumsal müvekkillerimizin tüm ihtiyaçlarını Türk iş hukuku çerçevesinde karşılamaktadır. İş avukatı olarak yapacağınız seçimlerde sizleri en doğru şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın.

İş ve sosyal güvenlik uygulamalarında yer alan kanun değişiklikleri ve yakından takip edilmesi gereken durumlar vardır. Polatlı iş avukatı olarak, müvekkillerimizi nerede olurlarsa olsunlar bu alanda en doğru şekilde kendilerini savunacağımızın güvencesini veriyoruz. Bu nedenle iş avukatlarımız müvekkillerimize iç hukuk danışmanı gibi hizmet vererek organize hukuki danışmanlık ve hukuki yardım sağlamaktadır.

Sürekli güncellenen iş ve sosyal güvenlik düzenlemeleri müşterilerimize önemli fırsatlar sunarken aynı zamanda sürekli izleme ve gözlem gerektiren riskli bir ortam yaratmaktadır. İşveren ile işçi arasındaki ilişkilerde Türk iş hukukunun işçi lehine korunması ilkesi de işveren tarafınca gözetilmesi gereken ve özel uzmanlık gerektiren bir hukuk alanıdır. Polatlı iş avukatı olarak her zaman sizlerin yanındayız.

Polatlı Miras Avukatı

Polatlı miras avukatı
Polatlı miras avukatı

Polatlı miras avukatı arayışlarınızda Ankara avukat büromuzda sizlere uzman kadromuz ile hizmet sunuyoruz. Miras hukuku, gerçek bir kişinin ölümü veya yokluğu durumunda, bu kişinin miras kalan mülkünün tamamının kime ve nasıl devredildiğini düzenleyen hukuk dalıdır.

 • Mirastan kimler pay alabilir.
 • Paylaşım mirasta nasıl yapılmalıdır.
 • Sizin mirastaki hakkınız nedir?

Tüm bu alanlarda sorularınızın cevaplarını alacağınız, sizlerin hakkını en doğru şekilde savunacak uzman kadromuz ile tanışa bilirsiniz.

Kan bağı olmayanlar hariç, mirastan vasiyetle pay alabilirler. Bunun için mirasçı ölmeden önce bir vasiyetname hazırlamalıdır.

Polatlı Boşanma Avukatı

Polatlı boşanma avukatı olarak sizlere Ankara avukat bürosu ekiplerimiz ile en doğru savunmaları sunuyoruz. Peki bu davalarda durumlar nasıl gelişiyor neler ihtiyaç duyuluyor? Bu soruların hepsine sizler için yanıt veriyoruz.

 • Sözleşmeli boşanma
 • Çekişmeli boşanma
 • Nafaka
 • Velayet
 • Tazminat
 • Malların dağıtımı

Benzerinde dikkate alınması gereken birçok hususta sizlerin savunmasını en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz.

Boşanmakta olan çiftlerin bir veya daha fazla küçük çocuğu varsa, bu durumda, çocuğun yaşam koşullarını dikkate alarak, çocuğun velayetinin kimin olduğu belirlenmelidir.

Velayet, çocuğun korunması ve temsil edilmesi için sağlanan haktır. Çocuğun doğru ve sağlıklı gelişimi için ihtiyaçları karşılanmalı ve rahat bir ortamda yetiştirilmelidir. Yasal bir sebep olmadıkça velayet ebeveynlerden geri çekilmez. Ebeveynler bir arada olduğu sürece velayet iki ebeveyne aittir. Ebeveynler boşanırsa, karar kesinleşir. Ebeveynler evli değilse, annenin çocuğun velayeti vardır. Eğer anne ona bakamıyorsa veya ölmüşse velayet mahkeme tarafından atanan babaya veya vasiye verilebilir.

Boşanma davalarının bir parçası olarak, taraflar velayet başvurusunda bulunacaklar. Bu durumda boşanma davanızı yürüten avukatınız da aynı davada aile mahkemesine velayet başvurusunda bulunabilir.

Yorum yapın